وبلاگ

تعمیر پرینتر HP در تهران

تعمیر پرینتر hp

مرکز تعمیرات ماشین های اداری، اداری کاران مرکزی با متخصصین مجرب و ماهر که مسئولیت عیب یابی، تعمیر و ترمیم انواع مختلفی از ماشین های اداری و چاپگر ها را بر عهده دارد. این مرکز معتبر در تعمیرگاه های جداگانه در زمینه تعمیر دستگاه کپی، پرینتر، فکس و اسکنر به صورت تخصصی فعالیت می کند. هر یک از این تعمیرگاه ها مجهز به ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته هستند. اگر به دنبال نمایندگی معتبر تعمیر پرینتر هستید و می خواهید تعمیرات تخصصی همراه با گارانتی را تجربه کنید ما به شما اداری کاران را معرفی می کنیم.

 

تعمیرات پرینتر اچ پی در تهران

در نمایندگی تعمیرات پرینتر HP در تهران ، خدمات عیب یابی و تعمیر انواع مدل های پرینتر انجام می شود. ارتقاء سطح کیفی خدمات، همواره دغدغه ی اصلی مدیریت این نمایندگی است؛ به همین خاطر ضمن دعوت از زبده ترین مهندسان حوزه ی تعمیرات ماشین های اداری، واحدهای تخصصی را برای انجام عملیات تعمیر بخش های مختلف پرینتر راه اندازی نموده است. تجهیز این واحدها به مدرن ترین ابزار تعمیرات، امکان انجام تعمیرات به شکل تخصصی و با کیفیت را برای تکنسین ها فراهم آورده است.

واحد های تخصصی تعمیرات پرینتر HP در تهران با داشتن تعمیرگاه مجهز ، خدمات قابل توجهی را در زمینه گارانتی و تعمیرات انواع محصولات اچ پی ، شامل تعمیرات پرینتر ، اسکنر ، دستگاه کپی اچ پی و انواع دستگاه های چند کاره به کاربران گرامی ارائه می دهد. تعمیرات هریک از محصولات اچ پی در واحدی مجزا به مشتریان ارائه می گردد و جهت تعمیرات هر محصول از متخصصین و مهندسین محصول مورد نظر بهره گرفته ایم .

 

نمایندگی تعمیرات پرینتر HP

نمایندگی تعمیر پرینتر HP ضمن تجهیز کارگاه های خود به آخرین تکنولوژی های تعمیر پرینتر HP، از جدیدترین متدهای تعمیراتی نیز بهره می گیرد. تکنسین های فنی این مرکز از باتجربه ترین کارشناسان تعمیر پرینتر در کشور هستند که با تمامی مشکلات ریز و درشت پرینتر آشنایی داشته و قادرند با روش های مختلف آن را برطرف کنند. در این مجموعه تعمیر پرینترهای لیزری، جوهرافشان، تک کاره و چندکاره در واحدهای مجزا انجام می شود.

این موضوع سبب شده تا میزان موفقیت تعمیرات افزایش یافته و رفع مشکل دستگاه به صورت کاملاً تخصصی انجام شود. لازم به ذکر است علاوه بر تعمیر پرینتر HP ، در این مجموعه سرویس های دوره ای و مورد نیاز پرینتر از جمله شارژ کارتریج، تعویض درام، پاک سازی محفظه های پرینتر و غیره نیز انجام می گیرد.
تعمیر پرینتر اچ پی در محل

درصورتی که به طور منظم و دوره‌ای اجزاء پرینتر را تمیز نکنید به مرور زمان مشکلات کوچکی در این دستگاه به وجود می‌آید که شما متوجه آن‌ها نخواهید شد اما با گذشت زمان این مشکلات کوچک، بزرگ و بزرگتر شده و آن وقت است که پرینتر شما خراب شده و خرج زیادی روی دست شما می‌گذارد. دقیقاً همینجاست که سرویس دوره‌ای پرینتر اهمیت پیدا می‌کند.

منظور از سرویس پرینتر تمیز کردن این دستگاه، رفع ایرادات و تعویض قطعات آسیب‌دیده آن است که از بروز مشکلات و خرابی‌های بزرگتر در پرینتر جلوگیری می‌کند. با این وجود می‌توان گفت که سرویس پرینتر از اهمیت بسزایی برخوردار است. اگر پرینتر شما هم به سرویس نیاز دارد می‌توانید با نمایندگی پرینتر اچ پی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز جهت سرویس این دستگاه به آدرس مورد نظر شما اعزام شوند.

 

سرویس در محل پرینتر hp

جا به جایی و حمل و نقل دستگاه های پرینتر حجیم کاری دشوار و هزینه بر است. از این رو نمایندگی تعمیر پرینتر hp جهت بازیابی و سرویس انواع پرینترهای اچ پی به ارائه ی خدمات سرویس در محل می پردازد. از این طریق کاربر قادر به تعمیر دستگاه در محل خود خواهد بود و دیگر نیازی به جا به جایی نیست. تعویض و یا تعمیر مین برد، شارژ کارتریج، رفع مشکل سفید پرینت گرفتن، تعمیر کاغذکش و رفع اختلالاتی چون گیر کردن کاغذ در پرینتر و یا مچاله شدن برگه ی چاپ شده از جمله تعمیراتیست که به صورت سرویس در محل قابل ارائه می باشند.

عدم نیاز به جا به جایی پرینتر و استفاده از این سرویس نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی، ضمن صرفه جویی در زمان از بروز اتفاقات پیش بینی ناپذیری نظیر شکستگی های احتمالی و آسیب مجدد چاپگر نیز جلوگیری می نماید.

 

تعمیر تخصصی پرینتر HP

گاهی‌اوقات می‌توان با توجه به ارورهایی که بر روی نمایشگر پرینتر اچ پی نمایش داده می‌شود، سر از مشکل این دستگاه درآورد اما گاهی‌اوقات هم مشکل به وجود آمده در پرینتر اچ پی به حدی پیچیده است که مانند یک راز سر به مهر برای کاربر باقی می‌ماند. در این صورت بهترین راه تماس با نمایندگی تعمیر پرینتر HP است. تکنسین‌های مرکز تعمیرات تخصصی پرینتر که علاوه‌بر آشنایی با تمامی قطعات پرینتر اچ پی با مشکلات رایج و نحوه برطرف کردن آن‌ها به خوبی آشنایی دارند با تماس شما به آدرس مورد نظر اعزام می‌شوند.

سپس عیب‌یابی دقیق پرینتر اچ پی را آغاز می‌کنند چرا که تعمیرات تخصصی این دستگاه نیازمند عیب‌یابی اصولی و پیدا کردن مشکل اصلی آن است. سپس هزینه تعمیر پرینتر اچ پی را برآورد کرده و به شما اطلاع می‌دهند تا در صورتی که تمایل داشتید، پروسه تعمیرات این دستگاه را انجام دهند. در نهایت نیز با تمایل شما پرینتر اچ پی را تعمیر کرده و این دستگاه را مانند روز اول در اختیار شما قرار می‌دهند.

 

هزینه تعمیر پرینتر اچ پی

موارد متعددی در برآورد هزینه تعمیر پرینتر اچ پی نقش دارند از نوع مشکلی که برای پرینتر به وجود آمده است گرفته تا میزان آسیبی که به این دستگاه وارد شده است، مدت زمانی که تعمیرکار باید به تعمیرات پرینتر اچ پی بپردازد و … . با این وجود اگر مشکلی برای پرینتر شما به وجود آمده است و به دنبال این هستید که بدانید هزینه دقیق تعمیرات آن چقدر می‌شود باید عیب‌یابی و تعمیر پرینتر HP را به نمایندگی پرینتر اچ پی بسپارید.

تکنسین‌های این مرکز با عیب‌یابی دقیق پرینتر شما دلیل اصلی بروز مشکل در این دستگاه را پیدا کرده و هزینه تعمیرات آن را برآورد می‌کنند. سپس هزینه تعمیر پرینتر اچ پی را به شما اعلام می‌کنند تا درصورتی که تمایل داشتید پروسه تعمیرات تخصصی آن را آغاز کنند.

 

گارانتی تعمیرات پرینتر اچ پی

زمانی که تعمیر پرینتر یا هر یک از دستگاه های خود را به یک تعمیرکار که آن را به خوبی نمی شناسید یا مرکزی نامعتبر می سپارید؛ درصورتی که پرینتر شما بعد از اینکه تعمیر شد، دوباره به همان مشکل قبلی دچار شود، نه آن شخص تعمیرکار و نه آن مرکز نامعتبر، هیچ کدام قبول نمی کنند که به درستی پرینتر را تعمیر نکرده اند که مجددا به همان مشکل قبلی اش دچار شده است؛ در این صورت دوباره مجبورید برای تعمیر پرینتر خود هزینه کنید. درصورتی که اگر از همان ابتدا تعمیرات پرینتر خود را به مرکزی معتبر که دارای سرویس گارانتی تعمیرات پرینتر باشد، بسپارید با چنین مشکلاتی مواجه نخواهید شد.

خوشبختانه نمایندگی تعمیر پرینتر HP نیز به عنوان یکی از مراکز معتبر در زمینه عیب یابی و تعمیر پرینتر اچ پی، خدمات گارانتی تعمیرات پرینتر اچ پی را به کاربران ارائه می دهد. بنابراین اگر تعمیرات پرینتر اچ پی را به این مرکز بسپارید و پس از مدتی پرینتر شما با همان مشکل قبلی مواجه شود، تکنسین های این مرکز بدون دریافت هزینه مجدد، پرینتر شما را دوباره تعمیر می کنند.

 

راهنمای عیب یابی و تعمیر پرینتر اچ پی hp

تعمیرکاران پرینتر با بررسی و درنظر گرفتن علائمی که پرینتر معیوب شده دارد، تشخیص می‌دهند که دقیقا چه مشکلی برای آن به وجود آمده است و چگونه قابل رفع می‌باشد. برای مثال درصورتی که پرینتر روشن نشود، احتمال خرابی برد پاور و مین برد آن را درنظر می‌گیرند و هر دوی آن‌ها را بررسی می‌کنند تا اگر مشکل از هر کدام از آن‌ها بود، با تعمیر آن را برطرف کنند.

در کل درصورت آشنایی با علائم بروز هر یک از مشکلات در پرینتر می‌توانید به راحتی منشا آن‌ها را پیدا کرده و تعمیر کنید. اگر شما هم به عیب‌یابی و تعمیر پرینتر علاقه دارید می‌توانید با شرکت در دوره‌های آموزشی نمایندگی تعمیرات پرینتر اچ پی به خوبی با نحوه عیب‌یابی و تعمیر هر یک از قطعات پرینتر آشنا شوید.

 

تمیز کردن و سرویس دوره‌ای پرینتر لیزری hp

اکیداً توصیه می‌شود در صورت عدم داشتن مهارت انجام این کار، از دستکاری پرینتر خودداری کرده و دستگاه خود را به یکی از مراکز مجاز در حوزه تعمیر پرینتر hp ببرید. (نکته: توجه داشته باشید که در تمامی پرینترها اجزا و قطعاتی وجود دارند که نباید به آنها دست زد. زیرا تماس آنها با دست، سبب آسیب آنها می‌شود.

برای مثال در تمیز کردن پرینتر لیزری می‌بایست از دست زدن به اجزای یونیت درام تونر خودداری نمایید. در فرآیند تمیز کردن پرینتر لیزری اچ پی مراحل روبرو طی خواهد شد: خاموش کردن پرینتر، سرد کردن پرینتر، خارج کردن کارتریج تونر و تمیز کردن آن، بیرون ریختن تونر اضافی موجود در اجزای داخلی، تمیز کردن سطوح با الکل ایزوپروپیل و در نهایت اسمبل قطعات.

 

شارژ کارتریج پرینتر hp

نخستین نکته درباره شارژ کارتریج پرینتر اچ پی آن است که حتماً این کار می‌بایست توسط کارشناسان و اشخاص کاربلد انجام شود. در غیر اینصورت امکان آسیب به سایر قطعات اصلی دستگاه وجود دارد. در صورتی که به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه وجود نداشته باشد، می توان از سرویس تعمیر پرینتر hp در محل استفاده کرد. نکته دیگر آنکه پس از اتمام تونر موجود در پرینتر، حتماً جهت شارژ آن اقدام کرد و این کار را به تأخیر نیانداخت.

بد نیست بدانید تا زمانی که کاست یا بدنه اصلی کارتریج سالم باشد می توان به طور نامحدود و به تعداد دفعات زیاد آن را شارژ کرد. اما اگر بدنه اصلی یا کاست دچار مشکل شود دیگر نمی توان آن را شارژ و از آن دوباره استفاده نمود. نکته آخر آنکه جهت شارژ کارتریج پرینتر اچ پی خود صرفاً از موادی استفاده نمایید که از کیفیت و سازگاری آنها مطمئن هستید چراکه جوهرهای تقلبی موجود در بازار اگرچه به ظاهر مقرون بصرفه‌تر و ارزان‌تر هستند اما می‌توانند صدمه زیادی به پرینتر وارد کنند.

 

رفع مشکل گیر کردن کاغذ در پرینتر

در صورتی که گیر کردن کاغذ در پرینتر به صورت متوالی و مکرر اتفاق بیفتد این احتمال وجود دارد که تکه‌ای از کاغذ در جایی از پرینتر (به ویژه در آن بخش که کاغذ به داخل کشیده میشود،) جا مانده باشد. برای پیدا کردن این تکه از کاغذ می توان بخش های مختلف پرینتر را بررسی کرد. اگر در زیر دستگاه شما پنلی وجود داشته باشد این امکان هست که بتوانید با استفاده از آن کاغذ گیر کرده را بیرون بکشید.

بهتر است برگه هایی را که جهت چاپ استفاده می نمایید در جای خشک نگه دارید زیرا پرینتر‌های قدیمی می‌توانند رطوبت را جذب کنند و در هنگام دریافت یک یا چند برگه آن‌ها را در درون خود گیر بیاندازند. در صورت تداوم این اشکال با یکی از مراکز رسمی تعمیر پرینتر hp تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم را دریافت نمایید.

 

رفع مشکل سفید چاپ کردن پرینتر اچ پی

چرا پرینتر اچ پی سفید پرینت می‌گیرد؟ سفید چاپ کردن پرینتر دلایل متعددی دارد از اتمام شارژ کارتریج گرفته تا فرارسیدن زمان تعویض کارتریج، خراب شدن درام و … . همانطور که می‌دانید کارتریج و درام نقش بسزایی را در پروسه چاپ بازی می‌کنند. به گونه‌ای که کارتریج به عنوان محفظه نگهدارنده جوهر یا تونر، جوهر را به درام منتقل کرده و درام نیز جوهر را بر روی کاغذ منتقل می‌کند. سپس فیوزینگ با حرارت دادن به جوهر انتقال داده شده بر روی کاغذ موجب حک شدن آن بر روی کاغذ شده و به این شکل پروسه چاپ انجام می‌شود.

بنابراین اتمام جوهر کارتریج و خرابی هر یک از قطعاتی که به آن‌ها اشاره کردیم، موجب سفید چاپ کردن پرینتر اچ پی می‌شود. بنابراین بروز چنین مشکلی در پرینتر به عیب‌یابی دقیق نیاز دارد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم که عیب‌یابی و تعمیر پرینتر HP را به نمایندگی رسمی اچ پی بسپارید.

 

رفع مشکل روشن نشدن پرینتر اچ پی

آیا شما هم با مشکل روشن نشدن پرینتر اچ پی مواجه شده‌اید؟ جدا از اینکه دلایل ساده و پیش‌پا افتاده‌ای مانند: خراب شدن کابل پرینتر می‌تواند موجب روشن نشدن پرینتر شود، بروز مشکلات سخت‌افزاری جدی مانند: خراب شدن مین برد و برد پاور پرینتر نیز می‌تواند موجب روشن نشدن پرینتر شود. مین برد به عنوان اصلی‌ترین جزء پرینتر علاوه‌بر اینکه وظیفه برقراری ارتباط بین اجزاء و بخش‌های مختلف این دستگاه را برعهده دارد، نقش و مسئولیت هر یک از بخش‌های پرینتر را نیز تعیین می‌کند.

با این وجود خراب شدن مین برد، پرینتر را به یک دستگاه بلااستفاده تبدیل می‌کند. از طرفی برد پاور یا منبع تغذیه پرینتر، وظیفه تامین برق مورد نیاز این دستگاه را برعهده دارد. به همین دلیل درصورتی که مشکلی برای آن به وجود بیاید، برق دستگاه تامین نشده و پرینتر خاموش می‌شود. دلیل اصلی خرابی مین برد و برد پاور، نوسان برق است. از این‌رو بهتر است پرینتر خود را به محافظ برق متصل کنید.

 

تعمیر قطعات پرینتر اچ پی

بسته به نوع پرینتر یعنی جوهری، لیزری و یا چندکاره بودن پرینتر قطعات به کار رفته در آن نیز متفاوت است. این تفاوت به دلیل اختلاف در ساختار و عملکرد هر یک از دستگاه های پرینتر کاملا طبیعی است. به عنوان مثال : پرینترهای لیزری آن دسته از پرینترهایی هستند که جهت چاپ از جوهر استفاده نمیکنند. کارتریج آنها از پودرهای مخصوص سیاه و رنگی انباشته شده که توسط مکانیزم خاص و منحصر به فردی ، و با استفاده از ذرات معناطیسی و غلطک های خاص ، عملیات پرینت را انجام می دهند.

همینطور پرینتر های جوهرافشان اچ پی از طریق پخش قطرات ریز جوهر روی یک کاغذ، -از طریق منافذ ریزی که در هد وجود دارد،- باعث به وجود آمدن تصاویر سیاه و سفید و رنگی می‌شوند. کارشناسان این مرکز بر ریز و درشت قطعات پرینتر اچ پی و اشکالات شایع آنها مسلط بوده و قادر هستند تا اطلاعات جامعی را درباره کم و کیف این دستگاه ها در اختیار شما قرار دهند.

 

تعویض دولوپر پرینتر اچ پی

دولوپر وظیفه دارد تا تونر را بر روی درام منتقل کند تا درام نیز با انتقال تونر بر روی سطح کاغذ موجب تکمیل پروسه چاپ در پرینتر اچ پی شود. درواقع دولوپر از دو بخش کلی تشکیل شده است که یک بخش آن را پودر تونر و بخش دیگر آن را تانک دولوپر که وظیفه انتقال پودر تونر بر روی درام را برعهده دارد، تشکیل می‌دهد. دولوپر یکی از قطعات مصرفی پرینتر به شمار می‌رود که پس از مدتی نیاز به تعویض خواهد داشت.

اکثر مدل‌های پرینتر اچ پی زمان تعویض این قطعه را با نمایش پیغامی بر روی نمایشگر پرینتر به کاربر نشان می‌دهند. اگر شما هم با پیغام تعویض دولوپر در پرینتر خود مواجه شده‌اید، بهتر است با نمایندگی تعمیر پرینتر HP تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز به آدرس موردنظر شما اعزام شده و سرویس تعویض دولوپر پرینتر اچ پی را در محل به شما ارائه دهند.

 

تعمیر مگنت پرینتر HP

وظیفه اصلی مگنت رولر پرینتر این است که به وسیله جریانات مغناطیستی موجود در خود، پودر تونر را به درام منتقل کند. این حالت مغناطیسی سبب می‌گردد تا میزان مناسب تونر، متناسب با طرح، به درام انتقال داده شود. در صورتی که اسناد چاپ شده توسط پرینتر اچ پی، از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند، خرابی مگنت اچ پی می‌تواند یکی از علل احتمالی این اتفاق باشد.

خرابی مگنت عموماً خود را به صورت خط‌های کمرنگ افقی در عرض کاغذ به نمایش می‌گذارد. یکی دیگر از علامت‌های اصلی بروز اشکال در مگنت، خروج صفحات چاپ شده‌ی ابر‌وباد مانند از دستگاه و سیاه شدگی برگه‌هاست. در هر حال، در صورت بروز اشکال در این قطعه نیاز است تا بررسی‌های لازم انجام شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر پرینتر HP اجرا گردد.

 

تعمیر فیوزینگ پرینتر HP

پرینتر نیز، همانند تمامی دستگاه های مکانیکی دیگر، متشکل از اجزا متعددی است که امکان بروز خرابی در هر یک از آنها وجود دارد. در میان اجزا پرینتر، فیوزینگ از آن دست قطعاتی است که بروز خرابی در آن، افت کیفیت چاپ را در پی خواهد داشت. از این رو خرابی های فیوزینگ می بایست در اسرع وقت تعمیر و برطرف گردد. در صورتی که تعمیر فیوزینگ پرینتر اچ پی با تأخیر مواجه شود، خرابی سایر قطعات و استهلاک زود هنگام دستگاه، دور از انتظار نخواهد بود.

در صورت نیاز به سرویس های این بخش از دستگاه می توانید به مرکز تخصصی تعمیر پرینتر اچ پی مراجعه کرده و خدمات مرتبط با تعمیر فیوزینگ پرینتر اچ پی را دریافت نمایید. کارشناسان ما در پارت تعمیر پرینتر HP، پس از آنالیز عملکرد دستگاه پرینتر و عیب یابی صحیح دستگاه، اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر را بر روی آن اِعمال می نمایند و در صورتی که اشکال از یونیت فیوزینگ پرینتر اچ پی باشد، اقدام به تعمیر یا تعویض آن خواهند نمود.

 

تعمیر برد پاور پرینتر اچ پی

برد پاور که به آن برد تغذیه نیز گفته می‌شود، پل ارتباطی بین تبدیل ولتاژ از شبکه برق شهری و انتقال آن به اجزای دستگاه است؛ بنابراین برد پاور با تمامی نوسانات برق دست و پنجه نرم می‌کند و اکثر اوقات همین مسئله در دراز مدت موجب آسیب‌دیدگی و خرابی برد پاور پرینتر می‌شود؛ البته دلایل دیگری هم مانند: خرابی خازن‌های سرامیکی قرار گرفته در پرینتر اچ پی، ورود گرد و غبار به پرینتر، لحیم‌کاری ناشیانه در فرایند ساخت یا تعمیر و شکستگی PCBهای موجود در منبع تغذیه نیز موجب خرابی برد پاور پرینتر اچ پی می‌شوند.

معمولاً خرابی این قطعه از پرینتر اچ پی، موجب روشن نشدن این دستگاه یا خاموش شدن ناگهانی آن می‌شود. تکنسین‌های نمایندگی تعمیر پرینتر اچ پی پس از عیب‌یابی دقیق به تعمیر یا تعویض برد پاور این دستگاه می‌پردازند و مشکلات ناشی از خرابی برد پاور پرینتر اچ پی را به صورت تخصصی برطرف می‌کنند.

 

تعمیر بلید پرینتر اچ پی

تاکنون شاهد پخش جوهر بر روی کاغذ بوده‌اید؟ آیا می‌دانید دلیل بروز چنین مشکلی در پرینتر اچ پی چیست؟ به وجود آمدن چنین مشکلی در پرینتر HP نشان می‌دهد که بلید این دستگاه آسیب‌دیده است و به تعمیر یا تعویض نیاز دارد. اگر با نقش بلید در پرینتر آشنایی ندارید لازم است بدانید که بلید وظیفه دارد تونر یا جوهر (متناسب با نوع پرینتر) باقی مانده بر روی درام را پاک کند. همین امر از پخش شدن جوهر بر روی کاغذ در پروسه چاپ جلوگیری می‌کند. همانطور که می‌دانید درام وظیفه دارد تا تونر یا جوهر داخل کارتریج پرینتر را بر روی سطح کاغذ منتقل کند از این‌رو ذرات تونر یا جوهر بر روی آن باقی می‌مانند. در این حالت بلید وارد عمل شده و درام را تمیز می‌کند.

 

تعمیر مین برد پرینتر اچ پی

پردازش عملیات پرینتر بر عهدهmain board است. از همین رو مین برد یکی از اصلی ترین قطعات دستگاه پرینتر به شمار می آید. پردازش اطلاعات در دستگاه پرینتر بر این قرار است که داده های مورد نیاز در اختیار مین برد دستگاه پرینتر قرار گرفته و از این طریق، مین برد درباره‌ی نحوه ایجاد خروجی مورد نظر تصمیم می گیرد.

بروز اختلال در این قطعه، عملکرد سایر نقاط دستگاه را تحت الشعاع قرار می دهد؛ از همین روست که اختلالات ایجاد شده در آن می بایست در اسرع وقت مرتفع شود. کارشناسان مرکز تخصصی تعمیر پرینتر hp با جدیدترین تجهیزات این حوزه اشکالات مرتبط با سوختگی مادربرد، نوسانات شدید ولتاژی، درگاههای خروجی و ورودی و مواردی از این دست را برطرف می سازند و کیفیت اولیه این قطعه را به آن بازمی‌گردانند.

 

تعمیر پیکاپ رولر پرینتر HP

همانگونه که می دانید پیکاپ رولر، چرخه پلاستیک مانندی است که کار کشیدن کاغذ به درون پرینتر را توسط پد زیری و با یک بار چرخش که اصطلاحاً به آن درایو کردن می گویند انجام می دهد. بروز خرابی و اختلال در پیکاپ رولر، سبب می گردد که پرینتر نتواند کاغذهای مورد نیاز جهت چاپ را به درون خود بکشد و چاپ اسناد انجام نشود.

در هر حال خرابی‌های پیش آمده در این بخش از دستگاه، به دلیل تأثیر مستقیم بر فرایند چاپ، می بایست در اولین فرصت مرتفع گردد. اگر شما نیز در طول روزهای اخیر متوجه خرابی و اختلال در عملکرد این بخش از پرینتر خود گشته اید می توانید با حضور در واحد تعمیر پیکاپ رولر پرینتر HP سرویس های مرتبط با بهسازی این دستگاه را دریافت نمایید.

 

تعمیر درام پرینتر HP

در واحد تعمیر درام پرینتر HP، کارشناسان ما نوع اشکال پیش آمده در دستگاه را بررسی کرده و این مسئله که آیا خرابی پیش آمده در درام، قابل تعمیر است یا خیر را به اطلاع صاحب دستگاه می رسانند. درصورتی که خرابی های ایجاد شده در درام، قابل تعمیر نباشد، تعمیرکار به ناچار از تعمیر درام صرف‌نظر کرده و در صورت رضایت صاحب دستگاه، اقدام به تعویض درام پرینتر HP مینماید.

در مرکز تعمیرات پرینتر اچ پی هردو سرویس –یعنی تعمیر درام پرینتر اچ پی و تعویض آن- پس از طی مراحل عیب یابی دستگاه، انجام می پذیرد. در صورت محرز شدن خرابی کامل درام پرینتر، تعویض آن صرفاً پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام می پذیرد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.