تعمیر پول شمار

 

پول شمار ها نوعی از ماشین های اداری هستند که با توجه به کارایی که دارند در اغلب بانک ها و مراکز اداری مهم و مرتبط با پول مورد استفاده قرار می گیرند این دستگاه همان طور که از نام آن مشخص است وظیفه ی شمارش پول های وارد شده به دستگاه را بر عهده دارد. پول شمار یا bill counter به منظور شمارش دقیق تر اسکناس ها و کاهش خطای کارمندان بانک طراحی و تولید شد. پول شمار ها به دلیل حساسیت کاری که دارند در صورت اختلال و آسیب دیدگی لازم است توسط متخصصان حرفه ای و مجرب تعمیر شوند.

اداری کاران تعمیر پول شمار در انواع مختلف را در واحد های مجزا و با بهره مندی از متخصصان حرفه ای انجام می دهد. به طور کلی تعمیرات پول شمار و تعمیر ماشین های اداری در گروه اداری کاران توسط متخصصان حرفه ای و با دسترسی به مدرن ترین تجهیزات و امکانات انجام می شود.

برای تعمیر پول شمار لازم است تا برخی نکات را در نظر داشته باشید. همان طور که پیش تر اشاره کردیم این دستگاه بسیار حساس بوده و تحت تاثیر ناهماهنگی دچار اختلال می شود. در صورتی که این دستگاه دچار مشکل بشود عدد و رقم اسکناس های موجود در پول شمار را اشتباه نشان داده و یا به طور کل عمل نمی کند که این موضوع اختلالات بسیاری را برای کاربران و کارمندان ایجاد می کند. در راستای تعمیر پول شمار لازم است بدانید استفاده از نیروی متخصص و قطعات اورجینال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در وهله ی اول نیروی متخصص به دلیل آشنایی کامل با قطعات می تواند دستگاه را به درستی عیب یابی کرده و تعمیرات مورد نیاز پول شمار را اعمال کند.

در قدم بعدی در صورتی که قطعات دچار آسیب دیدگی شده باشد و تعمیر آن ها ممکن نباشد لازم است قطعات فرسوده با نمونه های اورجینال جایگزین شوند. اداری کاران استفاده از قطعات اورجینال را برای کاربران تضمین می کند.

 

انواع پول شمار

دستگاه های پول شمار نیز همانند اغلب ماشین های اداری در دو مدل رومیزی و ایستاده تولید شده و مورد استفاده قرار می گیرند. در ادامه به بررسی انواع پول شمار می پردازیم.

 

پول شمار ایستاده

این مدل از پول شمار ها در اغلب بانک ها و برای استفاده کاربران قرار داده می شوند. پول شمار های ایستاده نسبت به پول شمار های رو میزی ابعاد بزرگ تری داشته و متناسب با همین ابعاد حجم کاری بالاتری را پشتیبانی می کنند. در صورتی که این دستگاه دچار آسیب دیدگی شد برای تعمیر پول شمار ایستاده می توانید به واحد تعمیرات ماشین های اداری در اداری کاران مراجعه کنید.

 

پول شمار رومیزی

پول شمار های رومیزی برای کارمندان بانک مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال زمانی که مشتری قصد دارد مبلغی را به حساب خود واریز کند، پس از آنکه آن را به کارمند بانک تحویل داد، مبلغ در وهله ی اول با دستگاه پول شمار شمارش شده و در صورت مطابقت با مبلغ نوشته شده در فیش واریزی به حساب شخص واریز می شود.

 

خدمات تعمیر پول شمار

تعمیر و تعویض قطعات معیوب و آسیب دیده روی برد اصلی انواع دستگاه پول شمار

تعمیر و تعویض یونیت کاغذ کش انواع دستگاه پول شمار

تعمیر مدار تغذیه انواع دستگاه پول شمار

تعمیر و تعویض صفحه نمایشگر انواع دستگاه پول شمار

تعمیر و تعویض فن های خاک گیر انواع دستگاه پول شمار

تعمیر کلیدهای Clear و Speed در انواع دستگاه پول شما

رفع مشکل در کارکرد دستورها و کلیدهای DD و MNL و ADD و LEVEL در انواع دستگاه پول شمار

تعمیر سنسورهای نوری انواع دستگاه پول شمار

تعمیر پمپ مکش در انواع دستگاه پول شمار ایستاده

تعویض فیلتر انواع دستگاه پول شمار

تعمیر موتور و چرخ دنده های انواع دستگاه پول شمار

تعمیر تمامی مشکلات نرم افزاری انواع دستگاه پول شمار و …

 

تعمیر برندهای مختلف پول شمار

شرکت های خارجی و ایرانی زیادی اقدام به تولید انواع دستگاه پولشمار اعم از پول شمار رو میزی و پولشمار ایستاده کرده اند.

تعمیر پول شمار پارا Para

تعمیر پول شمار مگا سه Mega 3

تعمیر پول شمار مگنر Magner

تعمیر پول شمار سایان Sayan

تعمیر پول شمار نیکیتا Nikita

تعمیر پول شمار مکس Max

تعمیر پول شمار سهند Sahand

تعمیر پول شمار پرو تک Protech

تعمیر پول شمار رمو Remo

تعمیر پول شمار ای دی AD

تعمیر پول شمار کاتیگا Catiga

تعمیر پول شمار بی ام دی سی BMDC

تعمیر پول شمار مستر ورک Master work

تعمیر پول شمارهای ایرانی

تعمیر پولشمارهای ترکیه ای و …

 

اداری کاران با کادری مجرب و متخصص ,در سریعترین زمان ممکن خدماتی با کیفیت را به شما ارائه خواهد داد. تعمیر فتوکپی ، تعمیر فکس ، تعمیر اسکنر ، تعمیر پرینتر ، تعمیر تلفن ، تعمیر کاغذ خرد کن ، تعمیر ماشین حساب ، تعمیر منگنه برقی خدمات ارائه شده در اداری کاران است که خدمت مشتریان گرامی ارائه می شود.

 

تلفن: ۰۲۱️۸۸۳۴۸۳۶۲

موبایل: ۰۹۱۲۰۹۳۶۱۸۵