تعمیر پرینتر ، از جمله خدمات تخصصی تیم اداری کاران می باشد. تعمیر تخصصی انواع پرینتر به دست مجموعه‌ای از برترین کارشناسان تعمیر و با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات در مرکز تعمیر اداری کاران انجام می‌پذیرد. کارشناسان حاضر در این مجموعه به دلیل طی دوره‌های تخصصی و دارا بودن دانش فنی مورد نیاز قادر به تعمیر و رفع تمامی اختلالاتی می‌باشند که ممکن است در پرینترها ایجاد شوند.

همگی ما برای یک‌ بار هم که شده از پرینتر استفاده کرده ایم. این محصول به ویژه برای کسانی که با اداره‌ها و سازمان‌ها سرو کار دارند و یا مشغول تحصیل و تحقیق هستند، بسیار کاربرد دارد. برخی از ما نیز به صورت تخصصی کار با این دستگاه را تجربه می‌کنیم و کاربر حرفه‌ای این حوزه هستیم. تعمیر پرینتر یک عملیات تخصصی است و اداری کاران کارگاهی مجزا را جهت تعمیرات پرینتر در نظر گرفته است . در این واحد تمامی امکانات مورد نیاز جهت تعمیر پرینتر فراهم گشته و در اختیار مهندسین و کارشناسان قرار گرفته است.

تعمیر و سرویس های دوره ای پرینترهای جوهر افشان

تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر لیزری سیاه و سفید

تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر لیزری رنگی

تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر چند کاره

تعمیر و سرویس های دوره ای پرینتر قابل‌حمل

 

اداری کاران با کادری مجرب و متخصص ,در سریعترین زمان ممکن خدماتی با کیفیت را به شما ارائه خواهد داد. تعمیر فتوکپی ، تعمیر فکس ، تعمیر اسکنر ، تعمیر پول شمار ، تعمیر تلفن ، تعمیر کاغذ خرد کن ، تعمیر ماشین حساب ، تعمیر منگنه برقی خدمات ارائه شده در اداری کاران است که خدمت مشتریان گرامی ارائه می شود.

 

تلفن: ۰۲۱️۸۸۳۴۸۳۶۲

موبایل: ۰۹۱۲۰۹۳۶۱۸۵