تعمیر فکس

 

تعمیر فکس یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در اداری کاران می باشد که به دست تیمی از خُبره ترین کارشناسان تعمیر و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر انجام می پذیرد. کارشناسان حاضر در این مرکز به دلیل آنالیز و واکاوی تعداد بیشماری از فکس ها در برندهای مختلف به ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه ها تسلط یافته و قادر به رفع تمامی اشکالات و عیوبی گشته اند که ممکن است به هر دلیل در این دستگاه ها ایجاد گردند.

دستگاه‌های فکس کانن، پاناسونیک و … از جمله دستگاه‌های موجود در بازار می‌باشند که با توجه به تولید آن‌ها در یکی از محبوب ترین جهان، کاربران رغبت و استقبال بیشتری به آن دارند. اما باید در نظر داشت که کار با بهترینها نیز ما را از مراجعه به مراکز تعمیرات فکس بی‌نیاز نمی‌سازد.

زیرا این تجهیزات به مرور زمان دچار استهلاک قطعات سخت‌افزاری و اختلال در سیستم‌ نرم‌افزاری خود می‌شوند. اگرچه باید این موضوع را نیز در نظر داشت که عدم آشنایی کاربران با شیوه‌ کار و عملکرد این تجهیزات نیز در وقوع این امر بی‌تأثیر نیست. در هر حال شما کاربران گرامی می توانید در صورت مشاهده هر گونه عیب و اختلال در دستگاه فکس خود با اداری کاران تماس بگیرید و راهنمایی های مورد نیاز جهت راه اندازی و بازیابی مجدد این دستگاه را دریافت نمایید.

 

تعمیر فکس

مرکز تعمیرات فکس اداری کاران با در اختیار داشتن تیمی از زبده‌ترین کارشناسان این حوزه و بهره‌مندی از به روزترین ابزارآلات تعمیر، در تلاش است تا با تعمیر تخصصی و به موقع این دستگاهِ ضروری از بروز برخی اختلالات رایج در روندهای اداری و سازمانی پیشگیری کرده و با سرعت بخشی به فرآیند تعمیر مانع از تعلل و تأخیر در خدمت رسانی به ارباب رجوع گردد. از این رو در صورتی که دستگاه فکس شما به هردلیل دچار اختلال در عملکرد گشته، می‌توانید از طریق یکی از راه‌های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید و از خدمات تخصصی تعمیرات فکس اداری کاران بهره‌مند گردید.

 

انواع فکس

فکس حرارتی

فکس لیزری

فکس کاربنی

فکس چندکاره

 

برندهای فکس

کانن Canon

پاناسونیک Panasonic

شارپ Sharp

برادر Brother

سامسونگ Samsung

 

اشکالات و اختلالات رایج در دستگاه فکس

شکستگی چرخ‌دنده‌های فکس

جمع‌شدگی کاغذ فکس

بروز صدای نابهنجار از دستگاه

ساییدگی چرخ‌‌دنده‌های فکس در زمان ارسال و دریافت پیام

قطع و وصل شدن ارتباط دستگاه

 

اداری کاران با کادری مجرب و متخصص ,در سریعترین زمان ممکن خدماتی با کیفیت را به شما ارائه خواهد داد. تعمیر فتوکپی ، تعمیر پرینتر ، تعمیر اسکنر ، تعمیر پول شمار ، تعمیر تلفن ، تعمیر کاغذ خرد کن ، تعمیر ماشین حساب ، تعمیر منگنه برقی خدمات ارائه شده در اداری کاران است که خدمت مشتریان گرامی ارائه می شود.

 

تلفن: ۰۲۱️۸۸۳۴۸۳۶۲

موبایل: ۰۹۱۲۰۹۳۶۱۸۵