تعمیر فتوکپی

 

تعمیر فتوکپی یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط اداری کاران می باید. مهندسان و کارشناسان حاضر در مرکز تعمیر فتوکپی اداری کاران با دارا بودن سال‌ها تجربه در زمینه‌ی عملیات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری تعمیر دستگاه‌های کپی قادر به تعمیر و ترمیم تمامی قطعات معیوب و ناقص می‌باشند. در مرکز تعمیر کپی توجه ویژه‌ای به استفاده از مواد درجه یک و عالی مانند کاغذ مناسب، کارتریج مناسب و …. می‌گردد، زیرا استفاده از این مواد می‌تواند نیاز به تعمیرات دستگاه کپی و استهلاک قطعات این دستگاه را کمتر سازد و از خرابی آن پیشگیری کند.

 

تعمیر درام فتوکپی

یکی از قسمت های مهم دستگاه کپی که نیاز به سرویس های متعدد دارد، درام است. درام قطعۀ استوانه ‌ای شکل از جنس آلومینیوم بوده که روکشی از جنس سلنیوم روی آن را پوشانده است. در دستگاه‌های کپی، این قطعه در درون کارتریج درام قرار گرفته و تونر مورد نیاز برای چاپ را به سطح کاغذ منتقل می کند. از آنجا که درام مرحله انتقال تونر به کاغذ را برعهده دارد بنابراین نقش مهمی در فرآیند چاپ و کیفیت آن ایفا می کند.

سطح درام برای چاپ باید کاملاً صاف و تمیز باشد هر گونه مانع یا خط و خش روی درام باعث کاهش کیفیت چاپ می شود. بنابراین اگر با کاهش کیفیت چاپ، ایجاد خطوط روی کاغذ، کپی نشدن اسناد و یا سر و صدای زیاد مواجه شدید باید احتمالاً درام دستگاه را تعمیر یا در صورت لزوم تعمیر کنید. البته توجه داشته باشید درام قطعه مصرفی است و در صورت کاهش کارایی آن باید تعویض شود.

 

تعمیر مین برد فتوکپی

مین برد در تمامی دستگاه ها از جمله دستگاه کپی نقش اصلی را در عملکرد صحیح دستگاه بازی می کند. پردازش عملیات دستگاه کپی به عهده main board می باشد. جهت پردازش اطلاعات، داده های مورد نیاز در اختیار مین برد دستگاه کپی قرار گرفته و از این طریق، مین برد درباره ی نحوه ایجاد خروجی مورد نظر تصمیم می گیرد.

کارشناسان تعمیر فتوکپی در کنار بهره مندی از پیشرفته ترین امکانات تعمیر و ترمیم، تخصص لازم در تعمیرات دستگاه کپی داشته و تخصصی ترین سرویس ها را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند.

 

تعمیر بلید دستگاه کپی

یکی از قطعات مصرفی دستگاه کپی که چند وقت یک بار نیاز به تعویض دارد تا کیفیت چاپ کاهش پیدا نکند، بلید دستگاه کپی است. نقش بلید در دستگاه کپی، پاک کردن تونر باقی مانده بر روی درام است؛ بنابراین بدیهی است که خرابی این قطعه موجب ریخته شدن تونرهای اضافی بر روی کاغذ گردد.

در مرکز تعمیرات فتوکپی اداری کاران جهت کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی، تمامی سرویس‌های مرتبط با دستگاه‌های فتوکپی عرضه‌ می‌گردد.

 

اداری کاران با کادری مجرب و متخصص ,در سریعترین زمان ممکن خدماتی با کیفیت را به شما ارائه خواهد داد. تعمیر پرینتر ، تعمیر فکس ، تعمیر اسکنر ، تعمیر پول شمار ، تعمیر تلفن ، تعمیر کاغذ خرد کن ، تعمیر ماشین حساب ، تعمیر منگنه برقی خدمات ارائه شده در اداری کاران است که خدمت مشتریان گرامی ارائه می شود.

 

تلفن: ۰۲۱️۸۸۳۴۸۳۶۲

موبایل: ۰۹۱۲۰۹۳۶۱۸۵